sample

Testini Seç bölümünde sistemimizde ekli olan testlerin kategorize edilmiş halini görüntülebilirsiniz. Bu kısımdaki testler bulundukları bilimlere göre ayrılmıştır. İsterseniz bilimin adına veya resime tıklayarak o bilimin konularını görüntüleyebilirsiniz.

sample

Tüm testlerimiz 30 adet sorudan oluşmaktadır. Her bilim için 1000 den fazla sorudan oluşan havuz sayesinde sizlere sürekli farklı sorular aktarılmaktadır.

Sistemi tam ekran yapmak için sağ üstte bulunan tam ekran ikonuna basmanız yeterlidir.
sample

Bir çok çeşit sorularımız bulunmaktadır. Bu soru tiplerinden biriside yukarıdaki gibidir.Bu tip sorularda rahatlıkla hareket edebilmeniz açısından işaretlenebilir adımlar eklenmiştir. Bunlar sadece sizlerin isteğe bağlı olarak kullanımınıza bırakılmıştır. Mobil versiyonumuzda bunları sağa veya sola sürükleyerek göz önünden kaldırabilme özelliği eklenmiştir.

sample

İşaretlediğiniz şıkların rengi değişmektedir ve her işaretiniz test sonucunun hesaplanması için kullanılır.

sample

Test ekranının en altındaki "Testi Bitir" butonuna tıklayarak test sonuçlarını görebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kısım Testi bitirdikten sonra tekrar bir işaretleme yapma hakkınız bulunmamaktadır.

sample

Bu kısımda ise test sonuçları genel olarak gösterilmektedir.

sample

Son olarak D.Yanıt kısmında soruların doğru cevabı Yatınıtınız kısmında ise sizin verdiğiniz yanıt bulunuyor. İstediğiniz soruya hızlıca gidebilmek için sorunun numarasına tıklamanız yeterli olacaktır.

Canlı sınav sistemi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.